Салон вікон “PANORAMA”

Про салон 

Отримати безкоштовну консуremont-okon-zhytomльтацію фахівців, придбати якісні енергозберігаючі вікна та замовити сервісне обслуговування вже встановлених віконних конструкцій, – відтепер мешканці міста можуть звернувшись до салону вікон «PANORAMA».

Салон «PANORAMA» спеціалізується на продажі вікон двох відомих виробників – «REHAU» (німецькі та австрійські комплектуючі) та «STEKO» (входить до трійки найбільших виробників вікон в Україні).

pazyk-dlya-rezynovoj-zaglushky-domohozyajky-aken_kiev_ua1«Ми пропонуємо клієнтам продукцію преміум класу, а також якісні бюджетні варіанти. Наші спеціалісти застосовують індивідуальний підхід до кожного замовника. Коли люди до нас звертаються, ми, насамперед, з’ясовуємо для якого саме приміщення їм потрібні вікна. Адже якщо це технічне приміщення, наприклад гараж, ми запропонуємо варіант без додаткових функцій, таким чином допоможемо зекономити кошти. Якщо необхідні вікна для помешкання – це вже зовсім інші параметри, де пріоритетом є збереження тепла в квартирі/офісі та зручність в користуванні. Тобто, ми шукаємо найоптимальніший варіант для кожного конкретного клієнта», – розповідає керівник відділу продажу Роман Евтушенко.

Крім стандартної продукції у салоні також можна придбати розсувні системи, безрамне скління, м’які вікна для альтанок, москітні сітки, рулонні штори, захисні ролети та секційні гаражні ворота.

«PANORAMA» здійснює не лише продаж та монтаж вікон, ще одним з не менш важливим напрямком діяльності салону є ремонт та сервісне обслуговування віконних конструкцій інших виробників. Житомиряни можуть замовити послугу ремонту будь-яких вікон, а також встановлення додаткових елементів (дитячих замків, протизламних ручок, ручок з ключем, змінення конфігурації та ін.)logo

«Металопластикові вікна – це вироби, які за умови дотримання усіх норм виробництва, а також правильної установки і експлуатації служать кілька десятків років. Коли вищевказані умови порушуються, це створює додаткові клопоти власникам. Фахівці салону «Панорама» вирішують будь-які проблеми, пов’язані з огріхами у виготовленні, монтажу чи користуванні вікнами», – розповідають у «PANORAMA».

Сервісне обслуговування вікон→

Вікна REHAU→

Вікна STEKO→

М’які вікна для альтанок→

Системи розсувного безрамного скління→

просчитать окна Житомир